Fordítsunk nagyobb figyelmet környezetünkre!

Fordítsunk nagyobb figyelmet környezetünkre, ne hagyjuk magunk mögött hulladékainkat!

Nagy öröm számunkra, hogy a pandémiás időszak alatt településünk bel és külterületi részei, erdei és mezői közkedvelt kirándulóhelyé vált mindannyiuk számára. Sokan vágynak a természetbe, csodálni annak szépségeit és értékeit.

Ezért kérjük a lakosságot, illetve a hozzánk érkező szép környezetbe vágyó kirándulókat, kutyasétáltató gazdikat, hogy nagyobb figyelmet fordítsanak környezetükre, ne hagyják maguk mögött hulladékaikat.

A kutyasétáltatók minden esetben gondoskodjanak az állati ürülék összegyűjtéséről. A mezőgazdasági területekre ne engedjék kutyákat, mert az elhagyott ürülék a megtermelt növények minőségét kedvezőtlenül érintik. Mi is azon dolgozunk, hogy felszámoljuk az elhagyott hulladéklerakókat, minél szebbé és lakhatóbbá tegyük településünket.

Ebben kérjünk a lakosság összefogását és segítségét. Vigyázzunk együtt környezetünkre!

Üröm Község Önkormányzata